Co o nás říkají naši klienti

Velice si vážíme Vaší spokojenosti, kterou nám vyjadřujete Vašimi pozitivními referencemi.
Děkujeme.

S Danou Vojtěchovou jsem začal spolupracovat brzy po dokončení studia VŠE, kdy jsem do té doby rozhodně neměl pocit, že bych potřeboval od někoho v oblasti osobních financí radit. S opravdovým postavením se „na vlastní nohy“ – tj. pořízením bydlení, založením rodiny a pozdější výstavbou RD pak samozřejmě přišla potřeba vhodného financování i pojištění nejen majetku, ale i osob. Od té doby je mi Dana Vojtěchová velkou oporou a nemám potřebu po večerech analyzovat nabídky finančních/pojišťovacích ústavů v případě, kdy mediální masáž všem sděluje, že stávající produkty až zdaleka nestíhají pokrýt vaše potřeby či rizika. Na druhou stranu nám naše poradkyně nezasahuje do toho, jakou kdo využíváme banku resp. její běžné produkty či co si za uspořené prostředky pořídíme prostě pro radost, nejsme svázání žádnými krátkodobými plány – známe ale samozřejmě své „velké plány“ do budoucnosti. Kdykoliv potřeboval někdo z mých přátel v komplikované finanční situaci pomoci, nebál jsem se požádat Danu Vojtěchová o pomoc s jistotou, že budou v dobrých rukou a to je přesně ten pocit, který bych aspoň já chtěl od poskytovatelů jakýchkoliv služeb zažívat mnohem častěji.

Ing. Michal D.IT MANAŽER

Spolupracujeme společně od roku 2012. Důležitým počátečním impulzem byla prokazatelná odbornost a předpoklad dlouhodobého vztahu. Jiří a Dana se starají jak o společnost, tak i o zaměstnance společnosti, management a statutární orgány. Řeší finanční situaci společnosti a jednotlivých osob v plné šíři finančního poradenství. Pravidelně k nám dochází na servisní konzultace a s informacemi o vývoji finančního trhu. Díky jejich poradenství všichni členové týmu naší společnosti ušetří čas i peníze. Velmi si spolupráce vážíme a jsme spokojeni.

COM-SYS TRADEING. BŘETISLAV H.

S finanční poradkyní paní Ing. Vojtěchovou ze společnosti QPROF spolupracuji od roku 2009. Od začátku naší spolupráce mě zaujal nejen její vstřícný, přátelský a zároveň profesionální přístup k řešení mých požadavků a problémů, ale také komplexní nabídka finančních služeb a poradenství. Velice oceňuji i možnost telefonických konzultací, a to mnohdy i mimo běžnou pracovní dobu, během nichž získám potřebné informace a především cenné rady. Sjednání požadovaného finančního produktu je vždy rychlé a jsem rád, že veškerá agenda mě časově nezatěžuje a mám k dispozici někoho, na koho se mohu zcela spolehnout a komu důvěřuji.

JAN V.IT SPECIALISTA

S paní Danou jsem řešila záležitosti ohledně našeho nového bydlení a s panem Jiřím investiční programy naší osobní "důchodové reformy", je příjemné mít někoho, kdo jde vedle nás a sleduje zájmy naší rodiny a na koho se můžeme plně spolehnout. Děkujeme.

IVANA P.HR MANAŽERKA

Spolupráce s Danou a Jiřím byla vždy konstruktivní a přínosná, ať se jednalo o jakékoliv produkty z jejich poradenského portfolia. Oceňuji, že se mohu koncentrovat na svoji práci a ne na záležitosti, na které jsem obvykle zapomínal. 🙂

JAKUB K.MANAŽER PRODEJE

S paní Danou Vojtěchovou spolupracuji již od roku 2009. Po předchozích negativních zkušenostech s jiným finančním poradcem z velké nadnárodní společnosti jsem byla k „finančním poradcům“ nedůvěřivá a k paní Vojtěchové mě přivedlo velmi dobré osobní doporučení mé známé. Již na první schůzce jsem pochopila, že nepůjde opět o snahu vnutit mi co nejvíce finančních produktů, ale že spolupráce bude založena na na znalosti mých individuálních potřeb a požadavků. Od té doby, co mám svou finanční poradkyni se o své finance „starám“, kdykoli se potřebuji poradit, obracím se na ni s důvěrou. Nejvíce mi pomohla při uzavření hypotéční smlouvy, kterou jsem potřebovala vyřídit v co nejkratším čase a samozřejmě za co nejvýhodnějších podmínek, což se velmi dobře podařilo. Paní Vojtěchová, děkuji.

ING.RADANA D.OSVČ - GRAFIKA, REKLAMA, MARKETING

První společně řešený úkol byl při získávání hypotéky na rekonstrukci rodinného domu. Následovalo řešení povinných pojistek kvůli zajištění hypotéky, které přešlo v řešení nepovinných pojistek jako např. pojištění zdraví (osvědčila se při úrazu syna), nebo odpovědnosti. Přirozeným důsledkem spokojenosti s nabízenými službami byla i spolupráce při 1. i 2. refinancování.

JOSEF R.SAP KONZULTANT

S paní Vojtěchovou spolupracujeme s manželem již několik let. Nejsme vůbec znalci finančního prostředí, proto oceňujeme její naprosto profesionální a i lidský přístup. Její znalosti a doporučení nám jistě ušetřily mnoho peněz, času a energie. První naše spolupráce začala při řešení startu s manželovým podnikáním, dále úvěry na stavební spoření na rekonstrukce a loňský a letošní rok věnujeme především řešení hypotéky na naše bydlení. Služby paní Vojtěchové můžeme všem doporučit.

JITKA P.PRODUKTOVÁ MANAŽERKA