O nás

Za společností QPROF jsou také lidé

Kdo jsme

Jsme především poradci, kteří tuto práci mají rádi a chtějí ji dělat dlouhodobě a profesionálně. Začali jsme v roce 2002 a od roku 2015 plně rozvíjíme naši vlastní firmu QPROF s.r.o. Tím jsme dostali pod přímou kontrolu kvalitu námi nabízených služeb, změnili jsme systém v poskytování servisu a připravili jsme nová nadstandardní řešení a služby.

Spolupracujeme se společností Broker Trust a.s., kterou jsme si vybrali jako stabilního a spolehlivého servisního partnera.

Naše vize

Vybudovat silnou skupinu profesionálních poradců, kteří mám pomohou kultivovat trh finančních služeb v České republice a současně budou spolehlivě a dlouhodobě vykonávat svou profesi.

Naše filozofie

Nabízíme našim klientům pevné a upřímné vztahy, o které se mohou vždy opřít při řešení svých finančních cílů.
Je pro nás velice důležitá orientace na profesionálně odvedený výkon, založený na dlouhodobých zkušenostech našich spolupracovníků, vzájemná úcta a důvěra. Proto také dosahujeme s našimi klienty výborných výsledků.
Úspěšný výsledek řešení a spokojenost klienta je tím výraznější, čím kvalitnější je náš tým konzultantů, s nimiž zároveň stojí a padá úspěch celé naší poradenské skupiny.

Myslíme na klienta

Při každém poradenství věnujeme potřebný čas na skutečnou a hlubokou analýzu možného vývoje finanční situace u klienta. Modelujeme možnou použitelnost navrhovaných a realizovaných řešení v průběhu času. Celkovým konceptem finančního řešení pak minimalizujeme náklady i rizika a maximalizujeme výnosy klienta.

Špičkové znalosti finančního trhu

Díky nim přinášíme očekávané zlepšení finanční situace našich klientů. Stále dbáme na profesionální začleňování ověřených finančních řešení a portfolií do našeho poradenství a zároveň se nepřetržitě staráme o špičkovou úroveň našich konzultantů.

Vlastní kombinace produktů

Nikdy jsme neustrnuli na prosté nabídce jednotlivých produktů. V průběhu let jsme odzkoušeli řadu vlastních rozšiřujících řešení, která představují originální nástroje s vysokou hodnotou, které náš klient ocení při řešení jeho finanční situace a která mu přináší výrazný finanční prospěch.
Spolupráci s klientem chápeme jako přátelskou komunikaci, během níž v dohodnutém časovém rámci realizujeme jeho požadované cíle. Klient je pro nás symbolem kontinuální spolupráce při řešení nových požadavků s důrazem na prvotřídní péči o klientovy finanční prostředky. Klient, dlouhodobě spokojený s kvalitou a rozsahem naší spolupráce, je skutečným cílem našeho podnikání.

NAŠE PŘÍBĚHY

V románech nás nenajdete, ale v našich kancelářích ano 🙂

Ing. Dana Vojtěchová
Ing. Dana Vojtěchová
"srdcem poradkyně"

Ráda dělám pro své klienty více, než čekají. Ráda je překvapuji kvalitou navrhovaných řešení a ráda jim přináším více, než je na trhu obvyklé. Má práce mě opravdu baví, dělám ji s radostí a dělám ji důkladně a pořádně. Baví mě jít opravdu do hloubky a nalézat řešení. Jsem optimistka a místo problémů vidím příležitosti k vyřešení. Jsem bojovnice a nevzdávám při první překážce. Vím, že zdaleka nevím všechno a jsem schopná a ochotná to přiznat. Jsem založením pečovatelka a baví mě pečovat o klienty a jejich peníze. A miluji pocit radosti a spokojenosti, když se nám s klientem podaří jeho cíle dosáhnout!

DANA - OSOBNÍ POSELSTVÍ

Finance a poradenství jsou můj koníček. Miluji vymýšlení plánů a hledání řešení pro klienty, když realizujeme jejich cíle a přání a i po 15 letech mi tato činnost stále přináší radost a pocit realizace. Největší přínos vidím v opakovaném využití mých znalostí a schopnosti kombinovat a nalézat nejefektivnější cestu ke splnění zadání. Baví mě o klienty pečovat a na dlouhodobém horizontu vidět ve fyzickém světě změny, které na začátku naší spolupráce existovaly pouze v jejich představě.

Práce s klienty je ale pouze jedna část mé práce, druhou tvoří předávání mých znalostí a zkušeností dalším poradcům. Mám vizi, že všichni, kteří chtějí dělat skutečné poradenství ve prospěch klienta, mají mít možnost získat návody a informace, jak naši práci mohou dlouhodobě dělat způsobem WIN-WIN-WIN, tj. tak, aby byla přínosná pro klienta, poradce i pro finanční instituce. Že je to možné, mohu potvrdit já sama i desítky mnou vychovaných poradců.

Ing. Jiří Vojtěch
Ing. Jiří Vojtěch
"mozkem organizátor"

Mám rád výzvy. Rád řeším nové situace a rád se dívám na věci z nového úhlu pohledu. Miluji cestu nacházení nových řešení a neustálého zlepšování. To jsou také mé největší přínosy pro klienta – otevírám před ním nové možnosti, o kterých před naší spoluprací vůbec nevěděl.

JIRKA - OSOBNÍ POSELSTVÍ

Mou specializací a největším přínosem je tvorba strategie. V oblasti poradenství se zaměřuji především na oblast investic a na vypracování koncepcí při budování majetku u klientů. Umím se nad zadáním s odstupem zamyslet a z nadhledu nasměřovat finance k zadanému cíli. Po deseti letech zkušeností s investicemi jsem zvyklý pracovat s velkými finančními částkami a navrhovat pro ně strategické rozmístění.

Posledních 10 let jsem se věnoval i práci s poradci a pomáhal jsem jim při objevování jejich motivů a stanovování cílů. Předával jsem jim své znalosti a zkušenosti z oblasti motivace, strategického plánování a osobního rozvoje.

KDE NÁS NAJDETE

Kromě naší práce umíme i skvělé kafe 🙂

QPROF s.r.o.

Kanceláře

Palác YMCA, Na poříčí 12
Praha 1, 110 00

Sídlo

Janského 2417
Praha 5, 155 00

IČ: 60489731
DIČ: CZ60489731

Zapsána u Městského soudu v Praze pod značkou C 27460