Kariéra ve společnosti QPROF

Pojďme společně s námi tvořit budoucnost

Právě hledaná pozice: ASISTENTKA

Typ pracovního poměru: HPP nebo ŽL
Místo práce: Palác YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1
Nástup: Ihned
Plat: Dohodou
Pracovní doba: Zkrácený úvazek 4-6 hodin, s následným možným rozšířením na 8 hodin
Náplň práce: Asistent/ka-zpracovatel/ka smluvní dokumentace. Zajišťování činností pro plynulý a efektivní chod kanceláře, zpracování písemné i elektronické dokumentace, vyřizování běžné administrativní agendy.
Požadujeme: Nutná znalost práce na PC – Word, Excel – velmi dobrá (ne makra), pošta, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování, ochota spolupracovat a učit se
Preferujeme: SŠ vzdělání, střední a vyšší věk (40+)
Jazykové znalosti: Nepožadujeme
Řidičský průkaz: Nepožadujeme
Nabízíme: Zajímavou i zodpovědnou práci v centru Prahy v nádherné historické budově, malý a příjemný kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení.
Životopis zasílejte na: info@qprof.cz nebo vyplňte formulář pod textem

6x PROČ právě s námi

Rádi rychle dosahujeme cíle

VÍME JAK! Máme znalosti, zkušenosti a metodiku vhodnou k tomu vás raketově nastartovat směrem k vašemu dalšímu pracovnímu rozvoji

Rádi vymýšlíme nová řešení

Žádné unifikované řešení! Naše poradenská metodika dává dostatečný prostor pro vaši kreativitu při přípravě plánů pro klienta a současně vás udrží v bezpečných mantinelech

Rádi rozdáváme nečekané dárky

Rádi vás překvapíme naším přístupem a rozsahem znalostí, které jsme ochotni s vámi sdílet

Rádi si vybíráme jen to nejlepší

Na kvalitě nám záleží. Vždy vybíráme jen to nejlepší - kolegy, klienty, partnery i řešení

Rádi pracujeme s win-win-win strategií

Pouze tato strategie vede k dlouhodobému úspěchu, bonitním klientům i stabilnímu příjmu a stornovosti pod 2%

Rádi diskutujeme, než přijmeme řešení

Náš přístup je pružný a partnerský. Rádi zkoumáme různé úhly pohledu. Právě v otevřené diskusi se rodí ta nejlepší řešení!

Nastartujte cestu k Vaší úspěšné budoucnosti

Máte-li zájem o práci v našem expertním týmu, vyplňte prosím následující formulář a jako přílohu nám zašlete průvodní dopis a Váš strukturovaný životopis. Vašeho zájmu si ceníme a po posouzení Vaší žádosti Vás budeme kontaktovat s návrhem osobního pohovoru.

Jste finanční poradce? Kam byste se zařadili?

Co si vybavíte pod pojmem finanční poradce? Profesionála, který jde s klienty zákruty rodinných financí a pomáhá jim pochopit, jak vzniká majetek a jak ho spravovat? A nebo zoufalce, který hledá poslední štaci, kde by se mohl uchytit, když už ani nejbližší supermarket nenabízí jistotu překlepání produktivního věku před očekávaným státním důchodem? Ano, trochu přeháním, ale ne úplně moc.

Moje dlouholetá zkušenost s vyhledáváním nových kolegů mi říká, že existují tři skupiny, které mají o naši práci zájem:

  1. „Profíci“ – vidí svůj růst a příležitost. Většinou mají velmi dobré odborné znalosti, mají rádi obchod a jednání s lidmi. Pochopili, že standardní zaměstnání není pro ně, neboť nechtějí sedět v kanceláři a řešit intriky méně zapálených kolegů, popřípadě méně schopných šéfů. „Nechtějí platit za jistotu.“ To znamená, že si uvědomují, že jistota pracovní smlouvy se nevyrovná obtížnosti kariérního růstu a opravdovému odměňování podle zásluh.
  2. „Pohodáři“ – vidí časovou flexibilitu a prostor. Obecně mají také dobré odborné znalosti a rádi „chodí s lidmi na kafíčko“. Nemohou nebo nechtějí si dovolit standardní pracovní dobu, chtějí pracovat, ale chtějí i žít. Chápou, že na sobě musí stále pracovat, protože opravdový pohodář chce být v pohodě i sám se sebou.
  3. „Zoufalci“ – mnoho toho nevidí, kromě bolestného pocitu, že se musí něčím živit. Znalosti nejsou většinou na vysoké úrovni a stupeň sebejistoty je nízký, vzhledem k častým neúspěchům. Vlastně naší práci ani nevěří nebo si nedokáží představit, že by ji mohli dělat dlouhodobě. Jsou to typičtí uchazeči, kteří tuto práci přicházejí takzvaně zkusit. Jako jeden z dalších pokusů…
    Vlastně jsem zapomněl ještě na jednu skupinu, kterou si naštěstí k sobě moc nepřitahuji:
  4. Čarodějové třetí kategorie a různí podvodníci“ – vidí snadnost vlastního prospěchu a lehkost zbohatnutí. Odborná neznalost jim nepřekáží, ale obchodně a speciálně sebeprezentačně jsou na výborné úrovni. Jejich hlavní činností je hledání zkratek, bohužel ne ku prospěchu klienta a cokoliv dlouhodobého většinou považují za omezující.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o naší nádherné, i když velmi náročné práci, jejímž jediným limitujícím faktorem jste Vy sám, zavolejte. Velice rád s Vámi udělám pracovní pohovor nebo „zajdu na kafíčko“ - to podle toho, jestli patříte do kategorie profíků nebo pohodářů. Každá z těchto skupin vyžaduje sice jiný přístup, ale obě mají svou cestu k úspěchu, protože jsou schopny si nalézt k sobě vhodné klienty a s oběma je radost spolupracovat. Není jistě překvapením, že obě tyto skupiny se živí stejnou prací, jen rytmus je jiný.

Pokud spadáte do kategorie 3 nebo 4 omlouvám se, ale ušetříme si vzájemně čas tím, že se vůbec nepotkáme. Neberte to, prosím, osobně, jen v této době hledáme každý někoho jiného.