Diners Club International poklad ve Vaší peněžence.

Kreditní karty jsou velké, opravdu velké téma. Platí o nich možná více než o ohni, že jsou: DOBRÝ SLUHA, ALE ZLÝ PÁN. Nebudu se tu pouštět do opakování stokrát přemílaných pravd o kreditkách. Jednoduše proto, že nemáme mezi svými klienty ani gamblery, ani zoufalce. Pokud někdo nedokáže udržet kázeň při používání kreditní karty, tak pro něj existuje jediné řešení – nůžky a odvaha přestříhnout. V tu ránu je vše vyřízeno bez dlouhého vysvětlování, které stejně nemá valný smysl.

151017 IMG_07922

Je to paradoxem, že značku Diners Club, první kreditky na světě, v České republice skoro nikdo nezná. Pouze skoro nikdo – dobře ji znají zaměstnanci velkých mezinárodních, převážně amerických společností (když jsem byl před lety zaměstnanec IBM, tak jsem ji dostal taky) a potom bohatí klienti. Obě skupiny totiž hodně cestují a jedna ze zásadních a naprosto ojedinělých výhod kreditní karty Diners Clubu, je cestovní pojištění. Dále je to 100% ručení za škody vzniklé zneužitím karty společností Diners Club. To je to, co dělá z této karty, naprosto ojedinělý nástroj a všechny další výhody, jsou už jen hromada třešniček na dortu.

První odpuzovač, aby čtením neztráceli čas ti, kteří ji mít stejně nebudou – karta rozhodně není zadarmo a navíc i tak, ji nedostane každý. Kartu s výhodami, které ocení střední a vyšší třída, nemá smysl dávat každému, kdo na ni bonitně nemá. Karta normálně stojí 1.450,-Kč za rok, pro naše klienty ji máme s velice zajímavou slevou. Chcete vědět jakou? Zavolejte nebo pošlete email.

Pokud jste vyhrkli – se zbláznili, jiné karty jsou zadarmo, nečtěte dál. Křížek vpravo nahoře na obrazovce je pro Vás to správné řešení. Pokud Vás ovšem zajímá, co za tuto cenu můžete dostat, tak pro Vás je tento článek.

Cestovní pojištění

Pouze s kartou Diners Club máte automaticky v ceně komplexní cestovní a úrazové pojištění do zahraničí s pojistným krytím až 150 milionů CZK.
Pojištění si navíc můžete při každé cestě bezplatně rozšířit na všechny spolucestující.

Věrnostní program Club Rewards – odměňte se

Je automaticky součástí Vaší karty Diners Club. Za platbu Vaší kartou získáváte body, které si můžete vyměnit za atraktivní odměny. Získáte tak až 5% z hodnoty Vašich plateb kartou.

Nejlepší podmínky

Karta Diners Club Vás nepřekvapí žádnými skrytými poplatky. Neváže se na Váš bankovní účet a nezhoršuje Vaši bonitu, neboť není vedena v úvěrovém registru. Platby kartou, výběry z bankomatů a převody hotovosti můžete splatit jednorázově a využít tak až 60 denní bezúročné období nebo flexibilními splátkami dle Vašich možností s využitím nejnižšího úroku na trhu.
shutterstock_58628587-malé

Online služby eLounge

S kartou Diners Club máte neustálý přehled díky online přístupu ke kartovému účtu, věrnostnímu programu, ale i k dalším unikátním službám. Vše máte komfortně pod jednou střechou v rámci bezpečné platformy Diners Club eLounge.

Výhody pro Vás

Karta Diners Club Vám první rok garantuje nejnižší úrok na trhu – pouhých 4,9%. (To platí při nesplacení prostředků v až 60-ti denním bezúročným obdobím, kde je úrok samozřejmě 0%.)

A k tomu ty třešničky, které jsem sliboval na začátku, ale to už je opravdu na telefonát. Např. Jedna z nejlepších a uživatelsky přátelských ochran při zneužití karty. 100% garance v případě zneužití karty, vzniklé škody na sebe přebírá Diners Club. Nemá smysl na internetu platit jinou kartou! Už jste zažili, abyste na výpisu mohli označit položku, u které prohlásíte, tohle platit nebudu, to není moje platba? A opravdu nic neplatíte – je na Diners Clubu, aby si s tím poradil.

Takže stručně:

Pokud jedete alespoň 2x ročně do zahraničí na dovolenou nebo platíte na internetu, včetně plateb do platebně nebezpečných destinací, tak teď je čas nám napsat email nebo zavolat a zjistit, co potřebujete pro získání této naprosto ojedinělé karty.

PS. Vydání karty není automatickou záležitostí. Karta, včetně jejího limitu (30.000CZK až 200.000), je schvalována na základě žádosti po posouzení bonity klienta.

Komentáře